Pirkimo taisyklės ir sąlygos

1. Bendrosios nuostatos

Šios pirkimo – pardavimo taisyklės  yra juridiškai privalomas dokumentas, kuris nustato Pirkėjo ir Pardavėjo  tarpusavio teises, pareigas ir atsakomybę, Pirkėjui  įsigyjant prekes e-parduotuvėje www.takeboth.lt.


2. Pirkimas – pardavimas

Sutartis tarp Pirkėjo ir Pardavėjo  laikoma sudaryta nuo to momento, kai Pirkėjas  e-parduotuvėje www.takeboth.lt  suformuoja prekių krepšelį, tuomet paspaudžia mygtuką “Patvirtinti užsakymą” ir per dvi darbo dienas Pirkėjas apmoka padarytą užsakymą. Neapmokėjus per dvi darbo dienas - užsakymas anuliuojamas.

Užsakymas pradedamas vykdyti tik po to, kai www.takeboth.lt  gauna  Pirkėjo apmokėjimą. 


3. Pirkėjas įsipareigoja

Pildydamas registracijos formą - nurodyti  reikalaujamus duomenis.
Pirkėjas, naudodamasis e-parduotuve www.takeboth.lt, sutinka su šiomis pirkimo – pardavimo taisyklėmis ir privalo jų laikytis.


4. www.takeboth.lt  teisės

Jei Pirkėjas bando pakenkti www.takeboth.lt e-parduotuvės darbui ar veikimui, www.takeboth.lt pasilieka sau teisę be išankstinio perspėjimo sustabdyti pirkėjui  galimybę naudotis e-parduotuvės paslaugomis arba panaikinti  Pirkėjo registraciją.

www.takeboth.lt pasilieka sau teisę keisti šias taisykles.

 

5. www.takeboth.lt  įsipareigoja

Sudaryti visas sąlygas Jums tinkamai naudotis www.takeboth.lt e-parduotuve.

Pristatyti Jūsų užsakytas prekes nurodytu adresu.

Užtikrinti Jūsų privatumą, nesidalijant surinkta informacija. Informacija atskleidžiama tik tuo atveju, kai to reikalauja įstatymas, pirkėjų saugumas.

www.takeboth.lt e- parduotuveje pirkti saugu ir patikima. Jūsų duomenys neįrašomi, nekaupiami, neatskleidžiami tretiems asmenims ir kitaip neapdorojami.


6. Prekių pristatymas

Lietuvos paštas - pristatymas į visus Lietuvos miestus   -  2,90

Omniva -  užsakymo siuntimo mokestis  - 3€ . 

DPD Pick up - 
užsakymo siuntimo mokestis  - 3€

Prekės pristatymas į kitas užsienio šalis - pagal individualų užsakymą. Šiuo atveju prašome kreiptis el. paštu [email protected]

Pirkėjui neatsiėmus prekių per nurodytą terminą nuo informavimo apie galimybę atvykti ir atsiimti užsakymą, Pirkėjo užsakymas atšaukiamas ir Pardavėjas įsipareigoja grąžinti Pirkėjo už prekes sumokėtus pinigus, atskaičius prekių pristatymo mokestį, ir prekės grąžinimo mokėstį jeigu jis buvo taikomas, per 14 (keturiolika) kalendorinių dienų.

Jei prekė grąžinama Pardavėjui dėl Pirkėjo kaltės neteisingai nurodyto arba netikslaus adreso, arba jeigu prekė grąžinama pardavėjui neatsiėmus jos iš paštomato per maksimalų jos saugojimo terminą, Pirkėjas privalo Pardavėjui sumokėti pakartotino persiuntimo išlaidas, o jei prekės buvo grąžintos iš paštomato arba kurjerio- padengti Pardavėjui ir prekės grąžinimo kaštus. Pirkėjui atsisakius pakartotinai priimti siuntą (t.y. pareikalavus grąžinti pinigus už prekes), pinigai už siuntimą pirkėjui nėra grąžinami.

 

7. Prekių grąžinimas

Jei norite grąžinti prekę, įsigytą www.takeboth.lt e-parduotuvėje, tai galite padaryti per 14 dienų nuo prekės pristatymo datos. Jums tereikia atsiųsti elektroninį pranešimą. Daugiau apie grąžinimo sąlygas - skiltyje GRĄŽINIMAS.


8.  Atsakomybė

Pirkėjas  visiškai atsakingas už registracijos formoje pateiktų duomenų teisingumą. Jei Pirkėjas nepateikia tikslių duomenų registracijos formoje, www.takeboth.lt  neatsako už dėl to atsiradusius padarinius.
www.takeboth.lt neatsako už kitų įmonių tinklalapiuose pateiktą informaciją, net jeigu Pirkėjas patenka į šiuos tinklalapius per www.takeboth.lt esančias nuorodas.


9. Baigiamosios nuostatos

Taisyklės buvo sudarytos taikant LR teisę.
Kilę nesutarimai, dėl šių taisyklių vykdymo, yra sprendžiami derybų keliu. Nepavykus susitarti - nesutarimai yra sprendžiami LR įstatymų nustatyta tvarka.

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Stilingi drabužiai moterims internetu

Greitas pristatymas Lietuvoje ir užsienyje

Laisvalaikio kostiumėlis

Treningai mpoterims

Paplūdimio apranga

Greitas apsipirkimas internetu

Online boutique
Moteriškų drabužių online parduotuvė
Kokybiškas laisvalaikio kostiumas

paplūdimio suknelė

paplūdimio tunika

Megztas kostiumėlis

Plėšyti džinsai

Palaidinė moterims

suknelė vasarai

Suknelė šventei

Proginė suknelė

suknelė vakarėliui

suknelė mergvakariui

vasarinė suknelė

Suknelė krikštynoms

muslino suknelė

Suknelės Moterims

Kokteilinė suknelė
lininiai drabužiai moterims
oversize suknelė